نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: مشکلات بیشمار

2625
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات بیشمار

سلام. اینا چیزایین که من دارم تجربه میکنم از بچگی
    و الان زندگیمو به یه گند خالص تبدیل کردن:
    حس شهوت خیلی شدید
    حس عشق خیلی شدید
    علاقه خیلی شدید به یه موضوع خاص
    تنفر غیرعادی و غیرمنطقی شدید از بعضی ادما، از رفتاراشون
    سادگی خیلی شدید
    خوبی و مهربانی خیلی خیلی خیلی زیاد
    گودی کمر
    ریزش مو از ۱۵ سالگیم
    استرس بینهایت
    انواع وسواس های فکری و عملی خیلی شدید و خیلی زیاد
    تیک های عصبی زیاد
    احساساتی بودن خیلی شدید و زیاد
    خیالاتی و رویاپرداز بودن خیلی زیاد
    کمالگرا بودن خیلی زیاد

الان تو جایی ام که هر دیقم با زجر و عذاب میگذره ، همه ادما، حتی عزیزترین کسام باهام مثل غریبه رفتار میکنن هیچکس باهام نیس حتی دختری که به گفته ی خودش خیلی دوسم داشت

به نظرتون من اوتیسم دارم؟
    به نظرتون این اوضاع عادیه؟
    به نظرتون زیادی نیستن یه جا واسه یه ادم؟
    به نظرتون یکم غیرعادی نیس این همه بدبختی واسه یه آدم؟

به نظرتون چرا اینا سرم اومدن؟ الان هدف زندگی من چیه؟ نه کسی آدم حسابم میکنه. نه حال خوشی دارم نه دوستی دارم نه هیچی هیچی هیچی
    به نظرتون حقم نیس خودکشی کنم؟
    حقم نیس؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : مشکلات بیشمار

به نام خدا

سلام
    دوست عزیز بنظرم مشکل شهوت شما حل بشه بیشتر این مشکلات هم حل میشه...خیلی از مواردی که گفتی پیامد های ناشی از اونه
    پیشنهاد میکنم برای این موضوع حتما یه سر به سایت داداش رضا بزنی...مطالب خیلی خوبی داره درباره کنترل شهوت
    خودکشی هم یه فکر گذرا است...اصلا بهش پر و بال نده
    پیشنهاد میکنم حتما چند تا کتاب روانشناسی هم بخونی...از نویسنده های معروف مثل آنتونی رابینز یا برایان تریسی و... تا بتونی هم زندگیتو از نو بسازی هم هدف زندگیتو پیدا کنی و هم افکار منفی رو بزاری کنار
    موفق باشی

یا علی

3. کاربران زیر از AminCOD بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Zac

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما نگران کننده می باشد و حتی زندگی شما را در روابط نیز تحت تاثیرقرار داده است اما اینکه شما اوتیسم دارید هیچ یک از موراد بالا تایید کننده اوتیسم نیست اما خب بی ارتباط با وسواس نمی باشد اما بازهم برای تشخیص گذاری نیاز به مراجعه حضوری به روانشناس می باشد در هرصورت شما همه احساسات را در شدت های بالا تجربه می کنید اگر دقت کنید همه موضوعات را با خیلی زیاد و شدید بیان کرده اید و خب این نشان می دهد که تاثیر زیادی بر عملکرد شما دارد.
    دقت داشته باش که شرایط روحی شما در تعامل با خانواده و دوستان تاثیر می گذارد و خب می تواند روابط را با مشکلات زیادی همراه کند پس بهتر است بجای اینکه به خودکشی فکر کنید سعی کنید که مسیر درمانی خودتان را داشته باشید همین که شما می دانید چه مشکلاتی دارید کمک زیادی می کند تا جلسات درمانی بهتر طی شود.
    در این مسیر بهتر است که برای بهبود شرایط روحی خود به روان درمانگر مراجعه کنید و جلسات درمانی را برای تجربه بهتر با فرد متخصص داشته باشید زمانی که شما شرایط روحی بهتری داشته باشید می توانید در مورد روابط خود و بازسازی آنها نیز تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

5. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Zac

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

................

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ravanshenas-therapy نمایش پست ها
    سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما نگران کننده می باشد و حتی زندگی شما را در روابط نیز تحت تاثیرقرار داده است اما اینکه شما اوتیسم دارید هیچ یک از موراد بالا تایید کننده اوتیسم نیست اما خب بی ارتباط با وسواس نمی باشد اما بازهم برای تشخیص گذاری نیاز به مراجعه حضوری به روانشناس می باشد در هرصورت شما همه احساسات را در شدت های بالا تجربه می کنید اگر دقت کنید همه موضوعات را با خیلی زیاد و شدید بیان کرده اید و خب این نشان می دهد که تاثیر زیادی بر عملکرد شما دارد.
    دقت داشته باش که شرایط روحی شما در تعامل با خانواده و دوستان تاثیر می گذارد و خب می تواند روابط را با مشکلات زیادی همراه کند پس بهتر است بجای اینکه به خودکشی فکر کنید سعی کنید که مسیر درمانی خودتان را داشته باشید همین که شما می دانید چه مشکلاتی دارید کمک زیادی می کند تا جلسات درمانی بهتر طی شود.
    در این مسیر بهتر است که برای بهبود شرایط روحی خود به روان درمانگر مراجعه کنید و جلسات درمانی را برای تجربه بهتر با فرد متخصص داشته باشید زمانی که شما شرایط روحی بهتری داشته باشید می توانید در مورد روابط خود و بازسازی آنها نیز تصمیم گیری بهتری داشته باشید.
    اگه میتونستم از همون ۱۴-۱۵ سالگی که حالم خیلی بد بود میرفتم روانشناس و روان درمانگر. از همون موقع به همین که برم مشاوره و درمان بشم فک میکنم ولی تا الان هیچ وقت وضع مالی درستی نداشتم بتونم این کارو بکنم.
    هیچ راهی وجود نداره بشه رایگان یا با قیمت خیلی کمتر بشه مشاوره رفت ؟ با این وضعی که من دارم فک کنم حداقل ۱۰۰ جلسه نیاز باشه برم، البته ۱۰ جلسه هم نیاز باشه بازم هزینش حیلی زیاده

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام
    دوست عزیز بنظرم مشکل شهوت شما حل بشه بیشتر این مشکلات هم حل میشه...خیلی از مواردی که گفتی پیامد های ناشی از اونه
    پیشنهاد میکنم برای این موضوع حتما یه سر به سایت داداش رضا بزنی...مطالب خیلی خوبی داره درباره کنترل شهوت
    پیشنهاد میکنم حتما چند تا کتاب روانشناسی هم بخونی...از نویسنده های معروف مثل آنتونی رابینز یا برایان تریسی و... تا بتونی هم زندگیتو از نو بسازی هم هدف زندگیتو پیدا کنی و هم افکار منفی رو بزاری کنار
    موفق باشی

یا علی
    داداش از همون ۱۲-۱۳ سالگی دارم تلاش میکنم خودارضایی و نگاه به فیلمای مستهجن رو ترک کنم هر روشیم بگی تست کردم روش های مذهبی و هرچی که فکرشو کنی
    این سایتم رفتم قبلا کمکی نکرد بهم

منم احتمال میدم بیشترشون بخاطر این شهوت باشه ولی چیکار کنم ؟ نمیتونم اصلا کنترلش کنم اصلا نمیتونم به خدا خیلی گرفتار شدم نمیدونم چجوری خلاص شم

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42379
    تشکـر
    13
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط AminCOD نمایش پست ها
    به نام خدا

سلام
    موفق باشی

یا علی
    راستش کتابای این مدلی خوندم قبلاً و علاقه داشتم به این چیزای انگیزشی هدف هم دارم هدف خیلی خوبیم هس
    پیشرف خوبیم کردم تا الان ولی این مشکلات باعث میشن تلاش واسه این هدفم هم مختل بشه نتونم به تلاش ادامه بدم
    در کل از هر بابت زندگیمو به فنا دادن..

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46138
    تشکـر
    10
    تشکر شده 35 بار در 27 پست
    میزان امتیاز
    4

به نام خدا

خب این که خیلی خوبه هدفت رو هم میدونی
    خودت رو کلا درگیر اون بکن تا دیگه زیاد به مسایل جنسی فکر نکنی
    هر چی بیشتر خودت رو مشغول کنی کمتر این افکار میان سراغت و هر چی بیکار تر باشی بیشتر میان
    باور این مشکل رو حل بکنی بیشترراین مشکلاتت حل میشن
    فیلم های مستحجن هورمونی رو توی مغز ترشح میکنه به اسم دوپامین (یا بهش هورمون لذت هم میگن) وقتی توی یه کاری لذت میبریم این هورمون ترشح میشه
    با دیدن این فیلم ها این هورمون بدون اینکه کار خاصی کرده باشیم ترشح میشه واسه همینه که مغز هی فرمان میده بری سراغشون
    اگه انگلیسیت خوبه فیلم های مربوط بهش رو توی یوتیوب ببین یا اگه خوب نیست خیلی راجب بهش تحقیق کن
    تحقیق های جالبی سر این هورمون کردن مثلا این هورمون رو به یه موش تزریق کردن و بعدش دیدن که اون موش دیگه ت************ نمیخوره نه اینکه مرده ، زنده است ولی ت************ نمیخوره چون انگیزه نداره حتی غذا رو گذاشتن کنارش ولی نمیرفت سراغش حتی اگه قرار بود از گرسنگی بمیره ولی اگه همون غذا میذاشتن دهنش میخورد
    توی یک کلام انگیزه رو گرفته بود ازش، این اتفاق راجب ما هم میافته هر چیی بیشتر نگاه کنی و بهش فکر کنی و بهش پر و بال بدی خوب معلومه بیشتر میشه
    برای این گفتم برو سایت داداش رضا چون راهکار های خوبی رو برای جلوگیری از اینکار داده ....یه کتاب صوتی داره توی همون سایتش که راهکار ها رو گفته
    بازم راجب این هورمون تحقیق هست اگه خواستی بگو تا بهت بگم
    خلاصه که این به خودت مربوط میشه که کنترل شهوتت رو به دست بگیری

موفق باشی

یا علی

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47438
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نه اقا مشکلی نداری ابدا.
    یکم زیادی رو برخی چیزا حساس شدی.
    طرق شب میره بدترین گنا میکنه صبش اعتماد به سقفش جوریه ادم فک میکنه ا ملکوت اومده. اون وق تو از بس خودتو سرزنش میکنی و کم میدونی حتی گزینه خودکشی هم جلو خودت میذاری!!!

ابدا.
    به هیچ وجه. یکم زاویه دید باید عوض شه. تمام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد